Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 347248

Конструктор робот-маніпулятор - RobiT BitKit (4820207390133) (347248)

1 470 грн.
Категорії: Конструктори

RobiT – це не просто електронний конструктор. Даний набір дозволяє зібрати розумний робот-маніпулятор, в основі якого закладений програмований мікроконтролер Arduino.

Всі механізми маніпулятора управляються програмою за заданим алгоритмом, кожен може самостійно задати свій порядок рухів, придумати нові застосування “Робіту”, зробити його більш розумним і корисним. Це відкриває необмежені можливості для реалізації ідей і фантазії дитини. У його розпорядженні кишенькова версія промислового маніпулятора.

Робот-маніпулятор RobiT – іграшка з серії STEM. Це розумна розвага, яка допомагає дитині з задоволенням починати досліджувати відразу кілька наук – електромеханіку, механіку, системи автоматичного управління, робототехніку, інформатику.

Збирати конструктор цікаво і просто – докладна інструкція із зображенням елементів, крок за кроком демонструє весь процес, який складається з декількох етапів:

1. збірка механічної частини
2. підключення електроніки
3. завантаження програми в пам’ять контролера за допомогою комп’ютера

Після успішного виконання всіх дій і підключення зібраної моделі до джерела живлення, RobiT подасть перші ознаки “життя” миготливим світлодіодом на платі і поворотом маніпулятора в вихідну позицію. Тепер він готовий виконувати інструкції які будуть завантажені в пам’ять контролера.

Для перших експериментів ми розробили кілька бібліотек, які продемонструють основні можливості конструктора:

BitKit_Shield – необхідна для початкового підключення маніпулятора і перевірки електроніки. З її допомогою виконуються прості команди. При натисканні кнопок SW1-SW4 світлодіоди блимають з різною швидкістю і повністю відключаються.
Handle_Manipulator – використовується для ручного управління маніпулятором. Регулятори ENC 1-4 встановлюють машину в різні положення.
Manipulator_RepeaterPosition. У режимі використання цієї бібліотеки за допомогою кнопки SW1 запам’ятовується поточний стан. Відтворює контролер ці положення за допомогою кнопки SW2. Всього можна запам’ятати до 10 положень маніпулятора. Для того щоб скинути все збереження і почати створювати нову послідовність, необхідно натиснути кнопку SW3.

Завдяки цим бібліотекам Ви отримаєте загальне уявлення про те, як працює RobiT, але це тільки початок! Мета цих прикладів, пробудити в дитині інтерес до самонавчання і бажання самостійно навчити робота чомусь новому, втілити свою ідею в життя, адже тут стільки можливостей для фантазії.

Видавництво
BitKit
Тип товару
Конструктор
Серія видавництва
Гаджетмаг
Мова
Українська
ISBN
4820207390133
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Вік
14 +, 15 +, 16 +
Рік видання
2019
Країна виробник
Китай
Loading...