Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 346959

Набір для гри Театр казкова тінь BitKit (4820207390140) (346959)

700,02 грн.
Категорії: Конструктори

Чарівний і таємничий театр тіней чекає на вас. Легко та швидко складіть усі елементи, скориставшись яскравою ілюстрованою інструкцією, та відчуйте себе режисером справжнього казкового дійства, учасниками якого можуть бути як діти, так і дорослі. Дайте волю фантазії. Створіть оригінальну історію зі вже знайомими персонажами або скористайтесь текстом однієї з 5 класичних казок, які містяться у наборі.

Театр Казкова Тінь сприяє розвитку творчих здібностей, сюжетного, образного, просторового мислення, покращує дрібну моторику. Ігровий набір від BitKit допоможе легко та доступно за допомогою театрального мистецтва пояснити дитині основи оптики.

Характеристики:
Вага: 0.80 kg
Розміри: 59 ? 38 ? 5 cm
Гарантія: 6 місяців
Вік: від 3 років

Відчуйте себе справжнім режисером!
Набір для творчості «Театр Казкова Тінь» перенесе вашу родину у чарівний світ фантазії. Допоможіть дитині реалізувати її творчий потенціал, відчути себе справжнім казкарем. Ви маєте можливість не лише здійснити постановку однієї з 5 класичних казок, тексти яких є у наборі, а й створити свою оригінальну історію з улюбленими персонажами.

Перетворіть звичайну кімнату у справжній театр тіней. Для цього просто оберіть місце, встановіть сцену з екраном, закріпіть на спеціальних підставках фігурки персонажів та декорації і спрямуйте на них світло з мобільного телефону чи настільної лампи.

Вистава розігрується завдяки проекції тіней персонажів на екран сцени. Цікаво, чим далі фігурка стоїть від джерела світла – тим менша її тінь, якщо фігурку наближати до світла, то і тінь буде збільшуватися. Таким чином, дитина під час гри знайомиться з основами оптики.

Набір для творчості «Театр Казкова Тінь» посилює концентрацію уваги, сприяє розвитку творчих здібностей, сюжетного, образного, просторового мислення, альтернативного сприйняття інформації.

Підготовка до вистави та участь в ній покращує дрібну моторику рук та пластичність артикуляційного апарату, що активізує інтелектуальну діяльність дитини.

Також театр тіней – чудовий засіб боротьби зі страхом темряви.

До складу набору для творчості входять:
? інструкція
? сцена з екраном
? ніжки сцени
? підставка для телефону
? книжки з казками на 2-х мовах – 5 шт
? фігурки персонажів та декорацій – 18 шт
? підставки для фігурок – 12 шт

Особливості:
Казкове шоу світла і тіні
Легко
Яскрава, ілюстрована та детальна інструкція зрозуміла навіть для наймолодших режисерів. До кожної книги з казками дібрані персонажі та декорації.

Творчо
Кожен може реалізувати свій творчий потенціал, створивши власну історію, відчути себе казкарем, режисером у справжньому театрі тіней.

Корисно
Сприяє розвитку творчого мислення, посилює концентрацію уваги, покращує дрібну моторику рук та пластичність артикуляційного апарату.

Безпечно
Всі компоненти набору виготовлені з безпечних високоякісних матеріалів.

Пізнавально
Набір на практиці демонструє, що промені джерела світла, розповсюджуючись, утворюють тінь, яка точно повторює форму предмета, може збільшуватись і зменшуватись. Таким чином дитина легко засвоює основи оптики як одного з розділів фізики.

Для будь-якого віку
Брати участь у театральному дійстві та його постановці може будь-який член сім’ї.

Видавництво
BitKit
Тип товару
Конструктор
Серія видавництва
Гаджетмаг
Мова
Українська
Обкладинка
Коробка
ISBN
4820207390140
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Вік
3 +, 4 +, 5 +, 6 +, 7 +
Рік видання
2019
Країна виробник
Китай
Loading...