uchebka.com.ua
(067) 449-39-65 (093) 177-05-02 Пн—Пт 9:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Безкоштовна доставка від
800 грн.

Доступні
способи
оплати

Понад
14 000+
товарів

Доставка


Шановні клієнти!

У зв'язку з карантином, ми для Вас зменшили суму замовлення для безкоштовної доставки, безкоштовна доставка діє також і на акційні товари.

Безкоштовна доставка Укрпошта:
- до відділення - при замовленні на сумму від 150 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта:
- до відділення - при замовленні на сумму від 600 грн.
- кур'єром до дверей - при замовленні на сумму від 800 грн.

Замовлення на суму до 100 грн. відправляються після оплати (cума замовлення + фіксована вартість доставки).
Фіксована вартість доставки Новою поштою - 40 грн. до відділення, і 70 грн. кур`єром.
Фіксована вартість доставки Укрпоштою - 25 грн. до відділення.

У зв'язку з великим навантаженням на поштові служби. Можливі затримки доставки замовлення на 1-2 дні.

За більш детальною інформацію з приводу термінів комплектації звертайтесь до операторів за телефонами вказаними на сайті.


Доставка через відділення Нової пошти:

Обов'язковою умовою доставки через поштове відділення є вказівка наступних даних:

  • Місто і номер складу Нової пошти, куди буде відправлена посилка (Адреси представництв компанії Нова пошта можна подивитись тут);
  • Прізвище, ім'я та по батькові;
  • Мобільний номер телефону, за яким ми можемо з Вами зв'язатися.

Оплата замовлення: Ви сплачуєте у відділенні банку на рахунок, номер якого вам буде надано оператором під час узгодження замовлення. Таким чином ви не сплачуєте кошти за переведення грошей. Або ви можете обрати доставку накладеним платежем та сплатити замовлення при отриманні.

Тарифи на доставку товарів Новою поштою

Для отримання замовлення на Новій пошті вам потрібно пред'явити паспорт та сказати номер декларації, який вам пришле смс-кою Нова пошта, коли товар буде в них на відділенні. Відстежиті вантаж за номером декларації можна тут.

Відповідно до умов перевезення вантажів, вантаж може безкоштовно зберігатись на складі «Нової Пошти» 5 робочих днів, включаючи день коли він повинен був бути забраний Отримувачем. Тобто, якщо вантаж прибув в п’ятницю, то він безкоштовно може зберігатись на складі до четверга.


Доставка через відділення Укрпошти.

При оплаті з післяплатою у вартість посилки буде включена додаткова оплата - доставка + комісія Укрпошти за перерахунок коштів.

Комісія за переказ коштів по посилці:

  • при замовленні до 2000 грн - 2%, але не менше 10 грн
  • при замовленні від 2000 грн - 1%

Фактичні терміни доставки посилок поштою - від 3 днів.Доставка через відділення Justin

Вартість доставки Justin - згідно тарифів перевізника. Розрахункову вартість можна побачити на сайті, під час оформлення замовлення.

При оплаті з післяплатою у вартість посилки буде включена додаткова оплата - доставка + комісія Justin за перерахунок коштів.

Комісія за переказ коштів по посилці:

  • при замовленні до 200 грн - 15 грн + 2% від суми
  • при замовленні від 200 грн - 0,5% від суми

Фактичні терміни доставки посилок Justin - від 1 до 3-х днів.

Для отримання замовлення вам потрібно пред'явити паспорт і назвати номер декларації, який вам надає Justin у вигляді смс або вайбер-повідомлення по прибутті посилки.

Згідно з умовами перевезення вантажів, вантаж може безкоштовно зберігатися на складі Justin 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен був бути взятий Одержувачем.


Умови повернення товару

Ви вправі повенути або обміняти товар, попередивши про це продавця не пізніше 3х робочих днів, з моменту отримання товару. Вимога поверенення або обміну товару виконується протягом 14 днів з моменту отримання. Умови повернення товару: на товарі не повинно бути слідів експлуатації та збережений чек. Повернути новий товар належної якості можливо в строк 14 днів за рахунок покупця при збереженні товарного вигляду і упаковки, товар з недоліком повертається за рахунок компанії.