uchebka.com.ua
(067) 449-39-65 (093) 177-05-02 Пн—Пт 9:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 377830

Літо в дитячому садку. Середня група. Дидактичні матеріали. Серія «Сучасна дошкільна освіта» (Укр) Ванжа С. М. Ранок О134198У (9786170962287) (377830)

55 грн.

Шановні клієнти!
У зв'язку з воєнним станом, замовлення відправляються лише в ті міста, де працюють відділення Нової пошти та Укрпошти. Термін доставки замовлення 3-5 днів. Вибачте за тимчасові незручності

Літо в дитячому садку. Середня група.Дидактичні матеріали

У дитячому садку влітку дітям не проводять обов'язкові заняття з основних навчальних предметів. На вулиці тепло, погода дозволяє проводити час в іграх, дихати свіжим повітрям. Рухливі ігри приносять величезну користь для здоров'я маленької дитини.Для написання навчально-виховного плану на допомогу вихователю пропонується дидактичні ігри для середньої групи купити, щоб мати дидактичний матеріал з різними сценаріями проведення занять на свіжому повітрі. Це будуть демонстраційні матеріали, твори українських письменників, на основі яких можна придумати сценки і виконати їх. У літній період головне, щоб діти отримали достатньо сонця і повітря, міцно спали. Цікаві і смислові вправи спрямовані на те, щоб група провела час весело, оздоровилась і мала яскраві враження про проведений час в дитячому садку.

Для написання навчально-виховного плану на допомогу вихователю пропонується дидактичні ігри для середньої групи купити, щоб мати дидактичний матеріал з різними сценаріями проведення занять на свіжому повітрі. Це будуть демонстраційні матеріали, твори українських письменників, на основі яких можна придумати сценки і виконати їх. У літній період головне, щоб діти отримали достатньо сонця і повітря, міцно спали. Цікаві і смислові вправи спрямовані на те, щоб група провела час весело, оздоровилась і мала яскраві враження про проведений час в дитячому садку.

Вихователь повинен пам'ятати, що попереду у дітей новий дорослий етап життя, вступ до школи, тому літо в дитячому садку діти повинні запам'ятати і провести з толком, без особливого навчального навантаження.

Дидактичні ігри літо - практично готовий посібник з рекомендаціями для проведення розважальних рухливих ігор. Кожне заняття продумане фахівцями, несе в собі оптимальне фізичне навантаження. З цим матеріалом будь-якому вихователю буде легко і просто придумати заняття на свіжому повітрі для дітей старшої группи. Літо пройде весело, яскраво і з користю.

Вага
0,215
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Розмір упаковки
25.2 x 20.1 x 0.66
Тип товару
Дидактичні матеріали
Кількість сторінок
144
Матеріал
Папір
Код виробника
О134198У
Країна виробник
Україна
Мова
Українська
Клас
Дошкола
ISBN
9786170962287
Автор
Ванжа С. М. и др.
Серія видавництва
Сучасна дошкільна освіта. Вихователю ДНЗ
Видавництво
Ранок
Рік видання
2020
Loading...