Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 350309

25 ключових моделей управління. Ґербен ван ден Берґ, Пол Пітерсма. #PROBusiness (Укр) Фабула ФБ722059У (9786170960023) (350309)

292,50 грн. 390 грн.
Знижка: 97,50 грн. (25%)
Категорії:

Про книгу:

Можливо, ви добре знаєтеся на бізнес-стратегіях, управлінні компаніями та маркетингу продажів. Утім, ця книжка орієнтована передовсім на те, щоб висвітлити 25 найпопулярніших моделей управління, а не дати рецепт «хорошого» управління та організації. Вона являє собою антологію, яка демонструє корисні моделі управління, що довели свою практичну цінність під час розв’язання викликів сучасності. У ній ви знайдете цінні поради, що варто і не варто робити, застосовуючи ті чи інші моделі. А менеджери та консультанти, які нею користуватимуться, навчаться використовувати запропоновані в ній моделі для творчого та послідовного управління.

Багато хто чув про SWOT-аналіз, про маркетинговий-мікс або про культурні виміри за Хофстедеале, але як їми користуватися в умовах кризи управляння? В книжці ви знайдете детальний опис 25 моделей управління та пояснення як їх використовувати на практиці. По кожній ключовій моделі дається керівництво, коли і як цією моделлю найкраще скористатися, вказуються ступінь реальної працездатності моделі, її переваги та недоліки. В книжці «25 ключових моделей управління» є багато графіків, що допоможуть зрозуміти зміст моделей. Важливо відмітити, що складні терміни та теорії викладено доступною та змістовною мовою.


Переклад: Вікторія Луненко.

Про авторів:

Ґербен ван ден Берґ — магістр з управління бізнесом, старший консультант зі стратегії в агентстві Berenschot (Нідерланди). Він консультував клієнтів — представників різних галузей по всій Європі. Під час консалтингової практики його основна робота полягала в розробленні стратегії, конкурентному позиціонуванні, корпоративному управлінні та комплексній організаційній трансформації. Ґербен вивляє особливий інтерес до компаній, котрі надають спеціальні професійні послуги.

Ґербен ван ден Берґ є автором численних книжок і статей про стратегію й управління, які були перекладені більш ніж десятьма мовами, зокрема бестселерів «Ключові моделі управління» (Key Management Models, Pearson, 2014) та добре сприйнятої у світі книжки «Вісім кроків до стратегічного успіху» (The 8 Steps to Strategic Success).

Пол Пітерсма — магістр з управління бізнесом і магістр масових комунікацій, стратегічний консультант і директор-розпорядник із питань стратегії, фінансування та інновацій в агентстві Berenschot (Нідерланди). Він має понад 15-річний досвід роботи в консалтинговому бізнесі. За цей час він проконсультував багатьох керівників і директорів у різних галузях промисловості в Нідерландах, Бельгії, Африці та Карибському басейні. Отримав нагороду за досягнення в правлінському консалтингу — Dutch Professionals Award for Management Consultancy.

Пол Пітерсма — автор численних книжок і статей про стратегію та управління, зокрема бестселера «Ключові моделі управління» (Key Management Models, Pearson, 2014) та відомої у світі книжки «Вісім кроків до стратегічного успіху» (The 8 Steps to Strategic Success), а також кількох провідних праць голландською мовою.

Видавництво
Фабула
Тип товару
Книга
Кількість сторінок
208
Серія видавництва
Нон-фікшн: #PROBusiness
Вага
0,45
Автор
Ґербен ван ден Берґ, Пол Пітерсма
Мова
Українська
Обкладинка
Тверда
Розмір упаковки
165х235 мм
Код виробника
ФБ722059У
ISBN
9786170960023
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Вік
дорослі
Рік видання
2020
Країна виробник
Україна
Матеріал
Папір
Loading...