Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 314614

Стратегія, що працює. Пол Лейнванд, Чезаре Мейнарді. #PROBusiness (Укр) Фабула ФБ722055У (9786170951267) (314614)

292,50 грн. 390 грн.
Знижка: 97,50 грн. (25%)
Категорії: Книги для батьків

Про книгу:

Усі компанії прагнуть бути великими, але не всі цього досягають. Причину цього Пол Лейвланд і Чезаре Мейнарді вбачають у розриві між стратегією та її реалізацією. Автори аналізують досвід кількох світових корпорацій, яким це вдалося, і виокремлюють кілька основних принципів їхньої діяльності. Крім цікавих і корисних історій про успіх передових компаній, автори пропонують читачеві дієві інструменти для дослідження власного потенціалу і досягнення схожого результату, а також наводять приклади необхідних компетенцій у різних галузях.

Як позбутися розриву між стратегією і виконанням?

Дві третини керівників заявляють, що їхні організації не мають можливості підтримувати свою стратегію. У «Стратегії, що працює», Пол Лейнванд і Чезаре Майнарді пояснюють, чому. Вони визначають звичайні бізнес-практики, які ненавмисно створюють розрив між стратегією та виконанням. І вони показують, як одні з кращих компаній світу постійно випереджають своїх конкурентів. Виходячи з нових досліджень, автори розкривають п’ять практик підключення стратегії та виконання, які використовуються дуже успішними підприємствами, такими як IKEA, Natura, Danaher, Haier та Lego.

Ці компанії:
• Займаються тим, що вони роблять найкраще, замість того, щоб переслідувати численні можливості
• Створюють власні унікальні можливості для розвитку замість копіювання існуючих
• Встановлюють свою культуру роботи замість того, щоб намагатися змінити існуючу
• Інвестують там, де це має значення, а не намагаються встигнути всюди
• Формують майбутнє замість того, щоб реагувати на нього

Укомплектований інструментами, які можна використовувати для побудови цих п’яти практик у вашій організації, що підтримуються глибокими профілями компаній, які відомі своєю стратегічною роботою, це ваш посібник на шляху від стратегії до виконання.


Про авторів:

Пол Лейнванд — генеральний директор зі стратегії та розвитку в компанії Strategy&, що входить до складу консалтингової компанії PwC, а також директор представництва компанії PwC у США. Він консультує компанії у багатьох галузях промисловості в питаннях корпоративної стратегії, він співавтор низки робіт на тему стратегії, орієнтованої на компетенції, у тому числі книжок «Скоротіть витрати і зростайте» (із Шуміт Банерджі та Чезаре Мейнарді, Harvard Business Review Press, 2009) та «Істотна перевага» (із Чезаре Мейнарді, Harvard Business Review Press, 2011), а також статей у виданнях Harvard Business Review та strategy+business.

Пол Лейнванд — ад’юнкт-професор зі стратегічного планування в Школі менеджменту імені Келлога. Він має ступінь магістра з відзнакою в галузі управління від Школи менеджменту імені Келлога при Північно-Західному університеті та бакалавра мистецтв із політології Вашингтонського університету в Сент-Луїсі.

Чезаре Р. Мейнарді є автором бізнес-стратегії, професором і колишнім головним виконавчим директором консалтингової фірми Booz & Company.

Мейнарді є головним архітектором інтуїтивно зрозумілого та високоефективного підходу до менеджменту, відомого як стратегія, орієнтована на компетенції. Він є співавтором трьох книжок на цю тему, опублікованих Harvard Business Review Press: «Стратегія, що працює», «Істотна перевага», «Скоротіть витрати і зростайте». Він також був співавтором кількох статей, опублікованих у провідних журналах, як-от Harvard Business Review. Мендарді є членом групи експертів The Wall Street Journal і учасником Fortune та Forbes.

До липня 2015 року пан Майнарді був головним виконавчим директором Booz & Company (нині PwC, а раніше комерційна бізнес-компанія Booz Allen Hamilton).

Коли Мейнарді був генеральним директором Booz & Company, він одним із перших визнав хвилю конвергенції, що охоплює консалтингові послуги. Щоб забезпечити більшу цінність для глобальних клієнтів і допомогти формувати майбутнє галузі, він розробив сміливий план об’єднання з PwC. Завершення цієї угоди у квітні 2014 року стало знаковою віхою в розвитку галузі професійних послуг.

На посаді консультанта з менеджменту Мейндарді допоміг видатним світовим компаніям розробити та впровадити інноваційні стратегії, які ґрунтуються на тому, що ці компанії роблять найкраще – на їхніх диференційних компетенціях.

Мендарді народився і виріс у Римі та переїхав до США для навчання в коледжі. Він відвідував Північно-Західний університет у Чикаго і здобув за шість років ступінь бакалавра наук з промислового машинобудування, ступінь магістра з виробничого машинобудування та магістерський ступінь у Школі менеджменту імені Келлога. Він одружений і має трьох дітей.

Видавництво
Фабула
Тип товару
Книга
Кількість сторінок
256
Серія видавництва
Нон-фікшн: #PROBusiness
Вага
0,5
Автор
Пол Лейнванд, Чезаре Мейнарді
Мова
Українська
Обкладинка
Тверда
Розмір упаковки
24.3 x 17.3 x 2.04
Код виробника
ФБ722055У
ISBN
9786170951267
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Вік
дорослі
Рік видання
2019
Країна виробник
Україна
Матеріал
Папір
Loading...