Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
20 000+
товарів

Код: 312767

Це ж клієнт, дурнику! Майкл Аун. #PROBusiness (Укр) Фабула ФБ722047У (9786170950383) (312767)

292,50 грн. 390 грн.
Знижка: 97,50 грн. (25%)
Категорії: Книги для батьків

Про книгу:

Якщо спробувати висловити провідну думку цієї книжки, вона буде такою: «Клієнт завжди має рацію». Його Величність Клієнт для Майкла Ауна понад усе. Як зробити, щоб клієнт був задоволений, як зрозуміти, що може викликати його обурення, чому клієнти стають колишніми і як цього уникнути? Але цікавою книжка буде не лише агентам з продажів. Усі ми в різні моменти або постачальники й продавці, або споживачі й клієнти. Отже, аби краще порозумітися між собою, всі ми мусимо знати, яке обслуговування є якісним, яке — прийнятним лише за відсутності альтернативи, а яке за будь-яких обставин має бути відкинуте.

90% невдоволених клієнтів підуть до конкурентів, якщо їм щось не сподобається у вас і ніколи не скажуть, що саме! Проте, 95% знову стануть лояльними клієнтами, якщо їхні потреби та проблеми будуть вирішені та усунені Вами.
Тому спікер і продавець Майкл Аун закликає бізнесменів зосередитися на тому, що зручно для клієнтів, а не на тому, що зручно Вам!
“Це ж клієнт, дурнику!” – це довідник по зростанню будь-якого бізнесу, який залучає нових клієнтів, і, що важливіше, зберігає тих, хто з задоволенням повертається до вас знову. Ця книжка пояснює загальні міфи про продаж і задоволеність клієнтів, починаючи з того, що більшість підприємств вважають, що вони орієнтовані на клієнтів, але насправді не є такими!
Ця книга надасть вам перевірені кроки, які допоможуть дійсно поставити клієнта в центр процесу.
Розкриє принцип того, що хороші продажі є, в першу чергу, гарним сервісом.
Автор отримав нагороду «Світового чемпіонату публічних виступів – Toastmasters”.
Після впровадження принципів Майка Ауна, ваші клієнти будуть любити вас, і вам сподобається ефект від продажу!

Про автора:

Майкл Аун – оратор, мотиватор і письменник. Автор книжки «Це ж клієнт, дурнику!». Він успішний бізнесмен, очолював фірму з розвитку нерухомості, будівельний бізнес, сімейний ресторан і дуже вдалу практику страхування з двадцятьма двома офісами по всьому штату Флорида.

Його популярна рубрика «За мікрофоном» уже понад чверть століття публікується в 60 газетах і періодичних виданнях. Він є автором або співавтором п’яти книжок: «Міжнародний путівник з успішного виступу Toastmasters», «Великі комунікатори», «Майстри маркетингу», «Побудуй краще» та «Це ж клієнт, дурнику!».

Він підготував кілька десятків навчальних аудіо- та відеопосібників, якими користуються компанії Fortune 500 по всьому світу. Автор сотень статей про продаж, управління, лідерство, обслуговування клієнтів, зміни, навички спілкування та стратегії відносин. Професійно виступає з 1974 року.

Майкл Аун отримав міжнародне визнання в 1978 році, коли він виграв «Всесвітній чемпіонат публічних виступів» на Toastmasters International.

Відтоді він ділився досвідом з президентами Картером, Рейганом та Бушем, а також Томом Пітерсом, Марком Расселлом, Тоні Роббінсом, Арт Лінклеттером, Полом Гарві та покійним доктором Норманом Вінсентом Пілом.

1983 року він отримав звання Speaking Professional від Національної асоціації спікерів. Він став одним з 150 спікерів у світі, які на той час отримали таку відзнаку. 1989 року Національна асоціація спікерів обрала Майкла Ауна головою Ради директорів.

2000 року Майкл увійшов у Зал слави спікерів CPAE. Він єдиний живий оратор у світі, який отримав звання в CPAE, CSP (від Національної асоціації спікерів) та Всесвітньому чемпіонаті публічних виступів (від Toastmasters International).

2009 року на конференції спікерів-ветеранів Майклу було присвоєно титул «Легенда спікерської професії».

Видавництво
Фабула
Тип товару
Книга
Кількість сторінок
240
Серія видавництва
Нон-фікшн: #PROBusiness
Вага
0,5
Автор
Майкл Аун
Мова
Українська
Обкладинка
Тверда
Розмір упаковки
24.2 x 17.2 x 1.9
Код виробника
ФБ722047У
ISBN
9786170950383
Стать дитини
Універсальний, Дівчинка, Хлопчик
Вік
дорослі
Рік видання
2019
Країна виробник
Україна
Матеріал
Папір
Loading...