Uchebka.com.ua
(067) 691-14-31 Пн—Пт 09:00—18:00
Кошик 0 0 грн.

Доставка по
Україні

Доступні
способи
оплати

Понад
25 000+
товарів

Код: 555241

На острові – Михайло Коцюбинський (Укр) Vivat (9786171708419) (555241)

360 грн. 400 грн.
Знижка: 40 грн. (10%)

На острові — книга Михайло Коцюбинський

Мить тиші серед бурхливого світу можна відшукати на сторінках, де слово перетворюється на дзеркало людської душі. У видавництві Vivat вийшла збірка «На острові» — модерністська проза Михайла Коцюбинського, сповнена психологічної глибини й філософських пошуків. Атмосфера творів відкриває шлях до роздумів про людину, її внутрішні суперечності та силу почуттів.

Про що книга

«На острові» — це антологія з дванадцяти новел і повістей, у яких Михайло Коцюбинський досліджує сенс людського існування. Тут зібрані найзнаковіші його твори: від трагічної філософії «Цвіту яблуні» до психологічного імпресіонізму «Intermezzo», від колоритної повісті «Тіні забутих предків» до глибоко особистих роздумів у новелі «Сон». Письменник зображує персонажів як «острови» серед моря життя — кожен із них шукає гармонію, бореться з сумнівами та прагне зрозуміти власну природу.

Книга охоплює теми насильства та руйнації моралі («Persona grata», «Подарунок на іменини»), моральної відповідальності («Лист»), трагікомічної природи кохання («Поєдинок»). У новелі «На острові» звучить символічний мотив злиття людини з природою, а «Хвала життю» стає гімном пошуків духовної рівноваги. Атмосфера текстів поєднує красу пейзажів, глибокі психологічні рефлексії та сучасність тем, які не втрачають актуальності й сьогодні.

Чому варто прочитати книгу

  • Збірка «На острові» відкриває Коцюбинського як новатора української прози, що вмів поєднувати імпресіонізм, психологізм і модерністські ідеї.
  • Вона сподобається поціновувачам української класичної літератури та всім, хто шукає у прозі філософську глибину й художню довершеність.
  • Книга стане важливим доповненням до особистої бібліотеки, адже її сторінки надихають роздумувати про сенс життя, любов і людську природу.

Твори, що вміщені у збірку

«Лялечка», «Поєдинок», «Цвіт яблуні», «З глибини», «Persona grata», «Intermezzo», «Сон», «Тіні забутих предків», «Лист», «Подарунок на іменини», «Хвала життю», «На острові».

Про автора

Михайло Коцюбинський (1864–1913) — видатний український письменник, якого називають майстром психологічної новели та провідником імпресіонізму в літературі. Його твори вирізняються винятковою увагою до внутрішнього світу людини та здатністю передавати найтонші відтінки емоцій через кольори, звуки й настрої природи. Коцюбинський був не лише літератором, а й активним громадським діячем: очолював «Просвіту» в Чернігові, підтримував українське культурне відродження. Його творчість має європейський масштаб — недарма його називають «сонцепоклонником», адже він умів перетворювати світло й природу на символи життя, гармонії та духовного оновлення. Спадщина письменника досі надихає читачів, відкриваючи нові грані української класики.

Купуйте книгу «На острові» у нашому інтернет-магазині

Сторінки, що поєднують красу природи з глибиною людських переживань, чекають на свого читача. Замовляйте книгу «На острові» Михайла Коцюбинського в інтернет-магазині DETMIR з доставкою або самовивозом. Унікальна проза класика української літератури стане справжнім скарбом для вашої бібліотеки.

Жанр
Класика
Видавництво
Vivat
Тип товару
Книга
Кількість сторінок
320
Серія видавництва
Vivat Класика
Автор
Михайло Коцюбинський
Мова
Українська
Обкладинка
Тверда, Кольоровий зріз
Розмір упаковки
127х197 мм
Код виробника
1644883
ISBN
9786171708419
Стать дитини
Унісекс, Дівчинка, Хлопчик
Вік
16 +, дорослі
Рік видання
2025
Країна виробник
Україна
Матеріал
Офсет
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Loading...