Гей, сміливче! Ти щойно відкрив найнепередбачуванішу книжку у світі — і тепер з неї вже не вирвешся. Перша частина серії «Маленька зла книжка» видана видавництвом BookChef — це не просто історія, а повноцінна інтерактивна пригода з загадками, викликами і купою веселого зла. Але будь обережний — вона спостерігає за тобою… і точно щось замислила.
Знайомся: перед тобою жива книжка, яка мріє стати по-справжньому злою — страшною, підступною і кумедно моторошною. Проте їй потрібен спільник, який допоможе пройти шлях перетворення на справжню легенду зла. Саме тому вона звертається до тебе — аби ти розгадував головоломки, ухвалював рішення, зважував ризики й грався зі сторінками. Усе в цій книзі — заплутано, небезпечно й абсолютно захопливо!
«Маленька зла книжка» — це не звичайне читання, а квест із пастками, підказками й сюрпризами на кожному розвороті. Тут ти обираєш, куди йти далі, а сторінки не завжди гортаються у правильному порядку. Стиль — бешкетний, дотепний і ледь моторошний, а формат — саме те, що треба, аби затягнути навіть тих, хто не дуже любить книжки.
Магнус Міст — вигадник, якого ви точно не забудете. У реальному світі він — Марк Гоц, німецький письменник, сценарист і творець креативних історій, що розгортаються просто у ваших руках. Він не просто пише книжки — він оживляє їх, перетворюючи на інтерактивні пригоди, в яких саме читач стає героєм. Серія «Маленька зла книжка» принесла йому міжнародну славу та переклади понад десятьма мовами.
Томас Гуссунґ — ілюстратор, який малює страхітливу красу! Його фантазійні монстри, кумедні обличчя й хитромудрі малюнки створюють атмосферу справжньої темної магії. Саме його ілюстрації перетворюють книжку на візуальну гру: живу, химерну й напрочуд стильну.
Готові зануритися в пригоди зі справжньою злою книжкою, яка має власні плани на вас? Замовляйте «Маленьку злу книжку» Магнуса Міста в інтернет-магазині Uchebka — з доставкою по Україні або самовивозом. Пам’ятай: ця книга читає тебе так само, як ти читаєш її!
