Тоталітарна країна з закритими кордонами. Соціальні мережі, кіно та телебачення заборонені. Щодня проходять загальнодержавні медитації, психотерапія є примусовою, панує культ здорового способу життя. Держава — найвеличніша соціальна установа у світі. А ще щороку будь-хто може потрапити до «Лабіринту» — засекреченого проєкту, участь у якому — найбільша честь. Кожен порядний громадянин знає, що всі чутки про смерті у «Лабіринті» — це лище ниці маніпуляції так званого «Опору». Пані Сорок Третя, високопоставлена керівниця, втратила сина у шостому «Лабіринті». Тепер вона очолює десятий проєкт і намагається врятувати одного з учасників хлопця на ім'я Тео, бо сама знає не з чуток, що насправді там відбувається…
(25.04.1988) Олена Кузьміна народилася і мешкає в Києві. За освітою — графічна дизайнерка. Випускниця зимової літературної школи від Litosvita (2018). Наразі має три творчі професії та два малих бізнеси.
Засновниця школи дизайну Easy та співзасновниця маркетингової агенції Senses. Акторка плейбек-театру (театру психологічних імпровізацій)«Вільне місце».
Починаючи з 2017 року як менторка із графічного дизайну випустила понад 600 студентів.
Роман «Проєкт “Лабіринт”» — літературний дебют Олени Кузьміної.
У роботі над цим текстом авторка застосувала декілька незвичних для традиційного письма технологій, зокрема, розбила роботу на тридцятихвилинні проміжки, сюжет роману створювався за допомогою гугл-таблиць та ментальних карт, а про результати щоденних зусиль Олена регулярно звітувала в інстаграм-блозі.
Рукопис роману був відзначений на конкурсі Коронація слова(2021) у номінації «Вибір видавництва “Фабула”.