Виховний принцип «зробиш це — отримаєш те» більше не актуальний та не ефективний. Саме про це говорить Алфі Кон у цій книжці, ділячись власним досвідом. Нагорода та заохочення — це не стимул, а справжнісіньке покарання та маніпуляція. Автор перевертає усталені погляди на саму суть нагороди, зазначаючи, що це лише короткочасна мотивація. Неможливо досягти успіху у взаємодії, керівництві та вихованні, користуючись цим застарілим принципом. Книжка допоможе «вилікувати хворобу» неефективності стимулів, вона сповнена цікавих прикладів, життєвих історій та практичних порад.
Цей товар доступний для покупки за державною програмою єКнига. Використовуйте свою карту єКнига, щоб зекономити та отримати додаткові переваги! Купити картою єКнига – це зручно та вигідно!
Цей товар доступний для покупки за державною програмою «Національний кешбек». Оплачуйте покупку картою «Національний кешбек» та отримуйте вигідне повернення коштів! Економте більше разом із державною підтримкою!