Завдяки ритміці мови, цікавим поворотам сюжету та колоритним персонажам колобок у віршах надовго запам'ятовується юному читачеві. В ній звичні події набувають нового змісту, тварини, птахи та речі можуть говорити. Щоб всебічно розвивати дитину, читайте їй, з юних років, казки у віршах. Вони навчать її добру, справедливості, дружбі та вірності цій обіцянці.
Жодна найпередовіша система раннього розвитку не навчить дитину розрізняти добро і зло, не встановить їй систему моральних цінностей, не збагатить її словниковий запас, не розвине фантазію, не познайомить з навколишнім світом, так як це може зробити казка. Саме на прикладі улюблених героїв дитина без проблем навчиться жити у суспільстві. Автор казки колобок дає першу найпростішу модель поведінки: якщо ти погано вчинив з іншими, то обов'язково за це розплатишся. У злих, жадібних, підступних немає друзів. Той, хто дурний – може постраждати. Відплата обов'язково настане, і нехай ти маленький та слабкий.
Казка колобок у віршах легка для сприйняття. Слухати її – це одна насолода. Це свято для душі та розуму. Навіть найменші слухачі з подивом та подякою слухають віршовані казки. Поетичні рядки, наповнені казковим змістом, приваблюють дітей більше, ніж звичайна казка. Малята знову і знову просять читати віршовану казку, швидко запам'ятовують великі фрагменти. Казка у віршах для найменших – найкращий інструмент для виховання дитини.